HAKKIMIZDA

Güvenilir Bir Çözüm Ortağı

Mimari tasarımın hayal edildiği şekliyle hayata geçirilmesi, cephelere özgün ve sanatsal boyut kazandırılması büyük emek ve tecrübe gerektiriyor.

Bu alanda kendini kanıtlamış olan Bina Yapı tasarım, proje yönetimi ve uygulama aşamalarında tam bir sorumluluk, üstün bir teknoloji ve deneyimli bir ekiplegüvenilir bir çözüm ortağı.Her bir projenin özgün olduğuna inanan Bina Yapı’nın profesyonel ekibi, butik hizmet anlayışıyla dış cephe iç mekan ve peyzaj projeleri için özenle tasarlanmış çözümler geliştiriyor. Her bir projeye uygun ürün sağlayabilme kabiliyetiyle tasarımlarınızdan ödün vermeden projelerinizi hayata geçirme fırsatı sağlıyor.

Tuzla ve Akfırat’daki modern tesislerinde üretilen, geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif ve dayanıklı, yalıtım gücü yüksek GRC (Glassfibre Reinforced Concrete – Elyaf Katkılı Beton) ve Akrilik-Polistren cephe panelleri ve dekoratif elemanlarımızla bugüne kadar Türkiye ve Dünyada binlerce prestijli projeyi başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Tuzla ve Akfırat’daki modern tesislerinde üretilen, geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif ve dayanıklı, yalıtım gücü yüksek GRC (Glassfibre Reinforced Concrete – Elyaf Katkılı Beton) ve Akrilik-Polistren cephe panelleri ve dekoratif elemanlarımızla bugün sadece Türkiye’de değil, sunduğu yüksek kaliteli, rekabetçi ve innovatif ürün ve hizmetlerle bütün dünyaya hizmet veriyoruz.

Türkiye ve Dünyada binlerce prestijli projeyi başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşayan BİNA YAPI, bugün bütün dünya ya sunduğu innovatif ürün ve hizmetlerin yanı sıra, teknolojiyi de ihraç eden, ülke ekonomisine ve milletimize katma değer yaratan Türkiye’nin yıldız bir markası haline gelmiştir.